Ren voor de Doe een Wens
Schreef ik gisteren nog 30% kans op zon en 70% kans op neerslag, vandaag laat het beeld met zon 40% zien en neerslag 60%. Het wordt er dus beter op voor ons allen in Rotterdam. Voor het eerst op zaterdag naar de Beurs WTC Rotterdam geweest voor het ophalen van mijn startnummer, de reden was dat Rob Veer bij Adidas zou staan helaas heb ik hem daar niet gezien. Maar net zoals vorig jaar loopt het daar allemaal als een goed geoliede machine en was binnen een paar minuten in het bezit van mijn startnummer en een mooi Adidas marathon shirt.

Ook nog een leuk Asics Shirt gekocht met lange mouwen want die had ik niet meer.

Ook is er weer een mooi Doe een Wens verhaal te lezen waarvan hier een mooie intro:
Jaleesa’s boek in de schijnwerpers
De 16-jarige Jaleesa wilde dolgraag het boek dat zij tijdens haar ziekte heeft geschreven, écht uitgeven. Tijdens haar wensvervulling staan zij en haar boek ‘OverHoop’ twee dagen lang in de schijnwerpers, en als klap op de vuurpijl volgt er een ontmoeting met haar idool Guus Meeuwis en een heuse signeersessie. Jaleesa vertelt zelf. ![]()
Dit is weer zo’n moment waarin ik duidelijk besef waar ik mijn actie altijd voor doet, voor sommige kinderen is er een strijd met het leven en ik ben blij dat zij soms even dat moment kunnen vergeten door een wens van de Doe een Wens. Dus ik Ren voor de Doe een Wens
Morgenavond weer super nieuws, ten miste daar ga ik vanuit!!!!






















april 12, 2008 at 20:23
GO GO GO 5031